אודותינו

צוות העמותה

מנהל להיטיב

אביתר בקסיס

שירת כשליח מטעם הסוכנות היהודית לפדרציה היהודית בדטרויט. פעיל שנים רבות בקידום בני נוער בצפון ובחיזוק הקשר עם יהדות ארה"ב. מאמין בחינוך ובחוויה ככלים מקדמים. בעל תואר ראשון ביחב"ל ומדע המדינה מהאוניברסיטה העברית ותואר שני במדיניות ציבורית מהמרכז הבינתחומי. בוגר תכנית מנדל למנהיגות וחבר בקהילת ROI. נשוי ללירז ואב לרפאל, בריאל ועמנואל, מתגורר במגדל העמק.

evyatar

עובדת סוציאלית

לירון נישליס הרפז 

בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות והתמחות במשאבי אנוש ותואר שני בעבודה סוציאלית עם התמחות בטראומה. מנחת סדנאות לבני נוער בהתפתחות אישית ולצוותים מקצועיים. בעלת ניסיון של 4 שנים בעמותת עלם וניהול מרכז לנוער בסיכון. עם רקע של טיפול קליני עם מצבי טראומה מכל התחומים. כיום עובדת סוציאלית במגדל העמק. מתגוררת עם בעלה ועם שתי ילדיהם במושב תל עדשים, בעמק יזרעאל.

 

מומחית תעסוקה

רחלי ליבשטיין יניב

בעלת תואר ראשון במנהל עסקים ותואר שני בפיתוח וייעוץ ארגוני, מאמנת מוסמכת מטעם מכון אדלר, מרצה ומנחת סדנאות לצמיחה והתפתחות אישית ומקצועית. בעלת ניסיון של 4 שנים בניהול תכנית מעגלי תעסוקה בצפון. כיום מנהלת את מסלול פועלים לקידום תעסוקה וכן אחראית על ואימון/ליווי תעסוקתי למשתתפי התוכנית במגדל העמק וביוקנעם. מתגוררת עם בעלה ועם שלושת ילדיהם במושב דבורה, בחבל התענכים.

מומחה התנהלות כלכלית ומיצוי זכויות 

ישראל בוקר

 
בעל קריירה עשירה בתחום הבנקאות. בעבר היה משנה למנכ"ל בבנק ירושלים, מנהל אזור צפון וחיפה בבנק הפועלים וכן בשורה של תפקידים בכירים נוספים.

בשנים האחרונות פעיל מאוד בתחום החברתי. כיום מסייע למשפחות: בהתמודדות עם חובות, איזון כלכלי ומימוש זכויות בעמותת להיטיב.


תחום ילדים, נוער ומתנדבים
אביבה אוחנה

אביבה אחראית על תחום הילדים מזה 4 שנים. היא בת מגדל-העמק מגיל חצי שנה, אמא ל 3 ילדים וסבתא לנכדים. בעלת תואר ראשון בחינוך, תואר שני בניהול מערכות חינוך באוניברסיטת חיפה. בוגרת קורס ABA (מטפלת התנהגותית). במקביל לעבודה בלהיטיב אביבה גם מנהלת את סניף יד שרה במגדל-העמק בהתנדבות וכן מתנדבת בעמותת "חיבוק ראשון". בעברה ניהלה בית-ספר בתמרת. אביבה מאמינה שאין ילד עצלן, יש ילד שקשה לו! "כל מה שילד צריך הוא מבוגר אחד שיאמין לו" (הרב שלמה קרליבך)

מנהלת המשרד

חלי אלמוג

בת מגדל-העמק, נשואה עם 2 בנות. למדה הנדסאות, תעשייה וניהול.

בתפקידה עובדת מול גורמי הרשויות השונות, אדמיניסטרציה, מתן מענה טלפוני ופרונטלי למשתתפים ולצוות העמותה.

 

מנהלת תחום קליטה וליווי משפחות

הילה ביטון

 

בוגרת תואר ראשון במשאבי אנוש ועובדת על סיום התואר השני שלה בפיתוח וייעוץ ארגוני ממכללת עמק-יזרעאל. הילה מתגוררת עם בעלה וכלבם במושב חבר. בתפקידה הילה מרכזת את מסלולי ההתערבות שלהיטיב מפתחת עם משפחות החל מתהליך הגיוס ועד העבודה מול המשפחות. הילה אוהבת לטייל, לצחוק ולבשל.

מנהל תחום קליטה וליווי משפחות

אור חייט

בעל תואר ראשון במדע המדינה וקרימינולוגיה, בוגר קורס מנהלי קהילות במגזר הכפרי. בעל רקע מקצועי בתחום הנוער במספר תפקידים ניהוליים. מוזיקאי פעיל המנגן על גיטרה בס, מנחה במות פתוחות ומורה לנגינה על גיטרה.
אור מאמין בכוחה של הקהילה במתן חוסן לפרט וכוחו של הפרט לחיזוק הקהילה.
נשוי ללירון ומתגוררים בתמרת.
 

ועד מנהל

מר דורון שלי
יו"ר הועד המנהל
מר אשר סדן
חבר ועד מנהל
מר שמשון כץ
חבר ועד מנהל

 

חברי העמותה

מר אלי כהן

מר גבי וקנין

ועדת ביקורת

אלון חיים