אודותינו

צוות העמותה

מייסדת מנכ"לית
ד"ר דגנית בידרמן-שלו

בעלת דוקטורט בתחום של צמצום פערים ברשויות מקומיות מאוניברסיטת בן-גוריון. בוגרת בי"ס להוויה והקשבה "אימושיין". עד 2012 ניהלה את מחלקת החינוך העל יסודי בעיריית רעננה והייתה יו"ר ועדות השמה. במהלך התפקיד יזמה וניהלה פרויקט קהילתי של העצמת בני נוער המגיעים מאוכלוסיות בסיכון. שירתה כמפקחת מחוז מרכז של אגף שח"ר במשרד החינוך ובוגרת תכנית מעוז למנהיגות. נשואה לגל ואימא ל-4 ילדים. מאמינה שהכל אפשרי!

מנהלת משאבי אנוש ותקציבים
פאר סיליס

בוגרת תואר ראשון מאוניברסיטת בן גוריון למשאבי אנוש ומנהל עסקים. בעברה עבדה בחברת "אורטל כוח-אדם" ובבית תוכנה בירושלים. בתפקידה מנהלת משאבי-אנוש ותקציבים ועוסקת בבקרה מול ביצוע, ובמעקב אחר תרומות ומימושם בהתאם ליעד. פאר מתגוררת ברמת השרון, נשואה לאייל ואם ל-3 בנות. המשפט האהוב על פאר הוא "חשוב על הקטן כגדול ועל המעט כהרבה" (לאו טסה).

מנהל פיתוח משאבים ושותפויות
אביתר בקסיס

שירת כשליח מטעם הסוכנות היהודית לפדרציה היהודית בדטרויט. פעיל שנים רבות בקידום בני נוער בצפון ובחיזוק הקשר עם יהדות ארה"ב. מאמין בחינוך ובחוויה ככלים מקדמים. בעל תואר ראשון ביחב"ל ומדע המדינה מהאוניברסיטה העברית ותואר שני במדיניות ציבורית מהמרכז הבינתחומי. בוגר תכנית מנדל למנהיגות. נשוי ללירז ואב לרפאל ובריאל, מתגורר במגדל העמק.

מנהלת מסלול פועלים לקידום תעסוקה
רחלי ליבשטיין יניב

בעלת תואר ראשון במנהל עסקים ותואר שני בפיתוח וייעוץ ארגוני, מאמנת מוסמכת מטעם מכון אדלר, מרצה ומנחת סדנאות לצמיחה והתפתחות אישית ומקצועית. בעלת ניסיון של 4 שנים בניהול תכנית מעגלי תעסוקה בצפון. כיום מנהלת את מסלול פועלים לקידום תעסוקה וכן אחראית על ואימון/ליווי תעסוקתי למשתתפי התוכנית במגדל העמק וביוקנעם. מתגוררת עם בעלה ועם שלושת ילדיהם במושב דבורה, בחבל התענכים.

רכזת מסלולים
הילה ביטון

בוגרת תואר ראשון במשאבי אנוש ועובדת על סיום התואר השני שלה בפיתוח וייעוץ ארגוני ממכללת עמק-יזרעאל. הילה מתגוררת עם בעלה וכלבם במושב חבר. בתפקידה הילה מרכזת את מסלולי ההתערבות שלהיטיב מפתחת עם משפחות החל מתהליך הגיוס ועד העבודה מול המשפחות. הילה אוהבת לטייל, לצחוק ולבשל.

מנהלת תחום ילדים ונוער ומתנדבים
אביבה אוחנה

אביבה אחראית על תחום הילדים מזה 4 שנים. היא בת מגדל-העמק מגיל חצי שנה, אמא ל 3 ילדים וסבתא לנכדים. בעלת תואר ראשון בחינוך, תואר שני בניהול מערכות חינוך באוניברסיטת חיפה. בוגרת קורס ABA (מטפלת התנהגותית). במקביל לעבודה בלהיטיב אביבה גם מנהלת את סניף יד שרה במגדל-העמק בהתנדבות וכן מתנדבת בעמותת "חיבוק ראשון". בעברה ניהלה בית-ספר בתמרת. אביבה מאמינה שאין ילד עצלן, יש ילד שקשה לו! "כל מה שילד צריך הוא מבוגר אחד שיאמין לו" (הרב שלמה קרליבך)

ועד מנהל

יוסי אקרמן

עידית היכל

סיגל בן יוסף כהן

גלית טולדנו-האריס

ד"ר גלית בן-טובאל

עמליה בהט קלך

אלדר לב-רן

חברי העמותה

תמר קנימח

ד"ר יפה בן-עמי

ועדת ביקורת

אלון חיים

ידידי העמותה

רעיה שטראוס